Informacje na (dobry) początek: II, III rok lic.

Szanowni Państwo,

w najbliższy wtorek, 29.IX w godzinach wieczornych (20:07) ruszy rejestracja na zajęcia F-KN-LS23-20Z:

  • I tura rejestracji – w trakcie której będzie można się zapisać i wypisać z grup – potrwa do 4.X wieczorem.
  • II tura – w trakcie której możliwe będzie już tylko dopisanie się na wolne miejsca – potrwa od 6.X (20:00) do 10.X (20:00).

Bardzo proszę o sprawdzenie czy każdy z Państwa ma dostęp do tej rejestracji w USOSweb.

Proszę pamiętać, że zapisujecie się Państwo zarówno na kursy obowiązkowe jak i na wybieralne. W przypadku tych ostatnich, w sem. zimowym obowiązuje Państwa jeden kurs z bloku #PSN i jeden z bloku #JiD.

Podobnie jak w minionych semestrach, rejestracja wykorzystuje ranking ocen (tym razem z przedmiotów egzaminacyjnych w sem. letnim 19/20: F-K-LS-23Lsr-l). Wyższa średnia oznacza wyższy priorytet w zapisach.

Studenci II roku (III sem.) w oddzielnych rejestracjach zapisują się na WF i na zajęcia pozakierunkowe. Te ostatnie można realizować zapisując się np. na wydziałowe fakultety (spis dostępny tutaj: https://www.umcs.pl/pl/aktualnosci,55,lista-zajec-fakultatywnych-rok-ak-2020-2021-semestr-zimowy,93574.chtm). Osobom zapisującym się na wykłady ogólnouniwersyteckie przypominam, że w ramach zajęć pozakierunkowych trzeba zrealizować 3 ECTS.

Zgodnie z przyjętą na Wydziale FiS pandemiczną organizacją pracy, zajęcia stacjonarne dla wszystkich lat kognitywistyki odbywać się będą we wtorki; zajęcia zdalne w pozostałe dni tygodnia. Państwa plany powinny pojawić się wkrótce na stronie Wydziału:

 

Terminy zajęć seminaryjnych studenci III roku ustalają indywidualnie z opiekunami naukowymi – mogą się one odbywać zarówno stacjonarnie jak i zdalnie.

Życzę Państwu odpowiednio dużo determinacji i cierpliwości by przebyć kolejny semestr studiów kognitywistycznych, z dzisiejszej perspektywy nadchodzący semestr wygląda mniej-więcej tak:

Pereikestolen, No
Do miłego zobaczenia,

Piotr Konderak