I rok kogni1 – rejestracja na zajęcia (zaktualizowane)

Szanowni Państwo, Studenci I roku kogni1

poprzez system USOS zapisujecie się Państwo na kursy i do grup zajęciowych (rejestracja F-KN-LS1-21Z). Wszyscy Państwo zapisujecie się na każdy z kursów obowiązkowych; każdy z Państwa wybiera jeden z 7 oferowanych kursów wybieralnych. Szczegóły wyjaśnię na spotkaniu po Immatrykulacji. Rejestracja na zajęcia zostanie otwarta 2.10.

1. kursy obowiązkowe:

2. kursy wybieralne (każdy wybiera jeden z poniższych):

3. Podział na grupy z języka angielskiego (zaj. zdalne) będzie efektem testu kompetencji – nie rejestrujecie się na nie Państwo w systemie zapisów.

4. Bardzo proszę uważać przy zapisie na kurs Introduction to Cognitive Science (ICS) (i Logika):

  • wybieracie Państwo jedną z dwu grup wykładowych (1, 2), studenci obu grup mają zajęcia stacjonarne co dwa tygodnie na przemian ze streamingiem z wykładu. Grupa 1 wykładowa zaczyna zajęcia stacjonarne 5.X, tego dnia grupa 2 wykładowa dołącza via Zoom. W kolejnym tygodniu (12.X) grupa 2 wykładowa ma zajęcia stacjonarne, grupa 1 dołącza online.
  • Z wykładem skorelowane są zajęcia konwersatoryjne: w tym samym dniu w którym dana grupa ma wykład stacjonarnie, w tym też dniu studenci grupy mają konwersatoria stacjonarnie. W praktyce oznacza to, że studenci grupy 1 wykładowej powinni się zapisać do grupy 1 lub 2 konwersatoryjnej. Studenci grupy 2 wykładowej powinni się zapisać do grupy 3 lub 4 konwersatoryjnej. Konkretnie: we wtorek, 5.X w stacjonarnych zajęciach będą uczestniczyć studenci grupy 1 wykładowej oraz grup 1 i 2 konwersatoryjnej. Grupy 3 i 4 konwersatoryjna spotykają się ze mną w poniedziałek, 4.X. W kolejnym tygodniu: 11.X (poniedziałek) zajęcia konwersatoryjne mają studenci grup 1 i 2, we wtorek 12.X odbywa się wykład stacjonarny grupy 2 i zajęcia konwersatoryjne grup 3 i 4.
  • Z zajęciami konwersatoryjnymi z Introduction… skorelowane są z kolei zajęcia konwersatoryjne z Logiki. Proszę by studenci zapisujący się do grupy 1 kw z Introduction… zapisywali się również do grupy 1 z Logiki, studenci zapisujący się do grupy 2 z ICS zapisują się również do grupy 2 z Logiki. Podobnie z grupami 3 i 4.
  • schematycznie wygląda to tak, jak poniżej:
  • W przypadku pozostałych kursów zapisujecie się Państwo wedle potrzeb i uznania. Zapis do grupy 1 z ICS nie oznacza konieczności zapisywania się do grupy 1 na innych przedmiotach (Filozofia czy IT)!

W razie pytań proszę o e-maile!

Piotr Konderak
piotr.konderak[-at-]umcs.pl