Rejestracja na zajęcia, I rok lic

Drodzy Państwo, Studenci I roku kogni I stopnia,

zapisy na zajęcia w semestrze zimowym 2020/21 odbywają się online: rejestracja F-KN-LS1-20Z. Zapisy rozpoczynają się 2.X o godz. 20:03, I tura zapisów kończy się 6.X o godz. 23:59. Po pierwszej turze zapisów ustalany jest skład grup i 4 najpopularniejsze kursy wybieralne. Osoby, dla których nie znalazło się miejsce w wybranych grupach oraz osoby które zapisały się na kursy wybieralne, które nie powstaną mogą się dopisać do innych grup w II turze zapisów. Trwa ona od 8.X (20:03) do 12.X (23:59).

Na I semestrze zapisujecie się Państwo na:

Dostęp do rejestracji w USOS: zakładka „Dla studentów” > Rejestracje

Bardzo proszę o sprawdzenie na swoich kontach USOS czy macie Państwo dostęp do  rejestracji. W razie jakichkolwiek wątpliwości – proszę o kontakt: kondorpa[-at-]gmail.com

Zapisy komplikuje kombinacja zajęć zdalnych i stacjonarnych. Szczególnej uwagi wymagają kursy Logika i Introduction to Cognitive Science. Ze względu na liczbę studentów nie jest możliwe zrealizowanie wykładu dla wszystkich studentów jednocześnie  (aktualnie 80 os.). By każdy z Państwa miał okazję uczestniczyć w spotkaniach „na żywo”, zapisujecie się Państwo poprzez USOS na dwie grupy wykładowe, A i B. Studenci każdej z grup pojawiają się na uczelni co 2 tygodnie naprzemiennie, tzn. Studenci grupy A przychodzą na wykłady 6.X. Tego dnia studenci grupy B uczestniczą w wykładzie online w trybie streamingu. W kolejnym tygodniu (13.X) na wykład na uczelni przychodzą studenci grupy B, zaś studenci grupy A uczestniczą w wykładzie online. Uczestnictwo w wykładach skorelowane jest z uczestnictwem w konwersatoriach: studenci grupy A z Logiki i ICS zapisują się do grup konwersatoryjnych 1 i 2; studenci grupy B z tych przedmiotów zapisują się do grup konwersatoryjnych 3 i 4. Zatem, konkretnie:

  • 6.X na uczelni odbywa się wykład dla grupy wykładowej A i grup konwersatoryjnych 1,2. Grupy konwersatoryjne 3 i 4 mają zajęcia w tym tygodniu we czwartek, 8.X.
  • 13.X na uczelni odbywa się wykład dla grupy B oraz dla grup konwersatoryjnych 3 i 4. Grupy konwersatoryjne 1 i 2 mają zajęcia zdalne w dniu 15.X.

Powyższe zależności należy wziąć pod uwagę przy zapisywaniu się w systemie USOS na zajęcia.

Jutro, 1.X będziemy mieli okazję wszystko jeszcze raz sobie przedyskutować. Do zobaczenia!

Piotr Konderak