Przychodzimy, odchodzimy…

Drodzy Studenci (jeszcze), Absolwenci (już)…

11403337_957032584317964_4308081592202216441_n

[fot. Anna Pawłasek]

…jak mawiał SJ Lec: wszystko mija, nawet najdłuższa żmija… Tak też minęły pierwsze trzy lata studiów kognitywistycznych w Lublinie i tym samym kognitywistyka na UMCS przekroczyła pierwszy próg dorosłości.

Chcielibyśmy, by nikt z Państwa nie uznał tych trzech lat za stracone czy bezowocne. Chcielibyśmy, by – cokolwiek Państwo planujecie w przyszłości – zdobyte wiedza i umiejętności były jednymi z najmocniejszych Państwa atutów. Życząc Państwu powodzenia – chcielibyśmy byście wspominali kognitywistykę jako studia które w Państwa sukcesach mają jakiś udział.

My przez te trzy lata uczyliśmy się wraz z Państwem (a często nie była to łatwa nauka 😉 ): uczyliśmy się jak uczyć kognitywistyki, uczyliśmy się Państwa zainteresowań i pasji, uczyliśmy się jak je najlepiej wykorzystać i rozwijać… To był niezapomniany czas i Państwo pozostaniecie w naszej pamięci.

Co tu dużo mówić  – swoją obecnością umożliwiliście Państwo spełnienie naszych marzeń o kognitywistyce. Za to, za trzy lata wspólnej nauki „czym jest kognitywistyka”, za Państwa zaangażowanie z serca Państwu DZIĘKUJEMY!

Na pożegnanie: Przychodzimy, odchodzimy…

My – czyli Zespół Kognitywistyki UMCS

Do zobaczenia.